+90 332 2901407
"optimum makineler için doğru yerdesiniz"

Çikolata Kaplama Makinesi

Tat İçin Yenilik

CC RC WRC Serisi

Endüstriyel Tecrübemizle…

Çikolata Kaplama Makinesi

Kusursuz bir kaplama işlemi gerçekleştirmek için üst kaplama ünitesini hem yatay hem de dikey olarak istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.
Ürününüzün ister tamamını, ister yarısını, isterseniz de yalnızca alt ve kenarlarını kaplayabilirsiniz.
Kalibrasyonlu üfleme fanı, taban sıyırma milleri, hassas alt ve üst kaplama üniteleri ile tüm bant genişliğinde kusursuz kaplama yapılabilmesi için tasarlanmıştır.
Alt kaplama ünitesi su cidarlıdır ve içerisinde hassas şekilde temperlenmiş su dolaşmaktadır.
Üfleme fanı hız kontrol cihazı, ısıtıcı ve soğutucu ünitesi ile donatılmış olduğundan dış ortam sıcaklığından bağımsız olarak istenen şekilde ayarlanabilir.
Çikolata haznesinin özel karıştırıcısı yüzey tazeleyen yapıdadır, çikolatanızın hep aynı yapıda kalmasını sağlar. Lazer sensörü sayesinde çikolata seviyesini hassas şeklinde ayarlar.
İster temizlik isterseniz de temperli çikolatanın deşarjı amacıyla ek bir çikolata pompası bulunmaktadır.
Tasarımı sırasında en ideal hijyen şartlarının elde edilmesi için kirlenmelere sebep olabilecek tüm yüzeyler en az seviyeye indirilmiştir.
Çapak sıyırma ünitesi hem ince tasarımı ile son derece efektif çalışır, hem de dakikalar içerisinde sökülebilir.
Opsiyonel olarak, çeşni kaplama, temper bozucu, bisküvi ters döndürme ve üstten bastırma tertibatı, dalga ve çizgi dekor makineleri, ek davlumbaz ile de temin edilebilmektedir.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Samplus Makine

Çikolata Makineleri,Çikolata Kaplama Makinası, Çikolata Kaplama Makinesi, Mini Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Temperleme Makinesi, Soğutma Tüneli, Çikolata Stok Tankı, V mikser, Z Mikser, Gıda Konveyörleri ve Özel Makine İhtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, biz imal edelim...

İletişim
Büsan Organize Sanayi Bölgesi Aslım Cad 53M-N Karatay/KONYA
Tel: +90 332 290 1407 PbxMob/Whatsapp Etc: +90 505 361 06 63 Mail: info@sam-plus.com
Copyright © Sam-plus.com 2023
Canlı Destek
1
Scan the code
Merhaba... SAMPLUS'a Hoş Geldniniz