+90 332 2901407
"optimum makineler için doğru yerdesiniz"

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Biz Kimiz ?

Neden SAMPLUS

İcatlar her zaman bir ihtiyacı karşılamak, bir soruna çözüm üretmek için ortaya çıkmıştır. Uyguladığımız projeler bizim için birer makine değil, kolaylaştırılması gereken bir iş, bertaraf edilmesi gereken bir problemin karşılığıdır. Bizim için önemli olan, sadece neticeye ulaşıp istenilen ürünü elde etmek değil, bunu mümkün olan en kolay ve en sağlıklı yoldan yapmaktır. Ürüne; üreten değil kullanan taraftan bakmanın en büyük meziyetimiz olduğunu düşünüyoruz. Bu prensiplerden yola çıkarak, deneyimlerimizi ve teknolojiyi harmanlıyor bütün çabamızı durmaksızın çalışan, her seferinde daha iyisini ve fazlasını üreten makineler imal etmek için harcıyoruz. Bugün ülkemizde çikolata ve kek endüstrisinde kullanılan birçok teknolojik yenilik, ilk kez firmamız bünyesinde hayat bulmuştur. Dün olduğu gibi bugün de geleceğin makinelerini üretmek için çaba sarfediyor, bizi bu konuda övgüleriyle teşvik eden bütün müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Konya Büsan Organize Sanayide bulunan 2000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda, güçlü makine parkurumuz ve işini seven ekibimizle daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

Hedefimiz

Başta Türkiye olmak üzere bütün dünyada, gıda üreticilerinin sorunlarına en iyi çözümü sunacak özgün makineler üretmek, Sektörün ihtiyaçlarına en yeni, en stabil ve en esnek şekilde cevap verebilmek Samplus ailesinin başlıca hedefleridir.

NEDEN OPTİMUM MAKİNELER ?

Gıda üretim proseslerinde yatırım maliyeti ile işletme maliyeti araında ters orantı vardır. Yatırım maliyeti yükseldikçe işletme maliyeti düşer. Biz Samplus olarak yatırım maliyeti ve rantabilitenin optimum olduğu fiyat performans ürünü makineler üretiyoruz. Çok yüksek yatırım gerektiren lüks makineleri ve sürekli sorun çıkaran ucuz makineleri sevmiyoruz. “Ödediğiniz ücretin karşılığında alabileceğiniz en iyi makine”yi size taahhüt ediyoruz.

Samplus Makine

Çikolata Makineleri,Çikolata Kaplama Makinası, Çikolata Kaplama Makinesi, Mini Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Temperleme Makinesi, Soğutma Tüneli, Çikolata Stok Tankı, V mikser, Z Mikser, Gıda Konveyörleri ve Özel Makine İhtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, biz imal edelim...

İletişim
Büsan Organize Sanayi Bölgesi Aslım Cad 53M-N Karatay/KONYA
Tel: +90 332 290 1407 PbxMob/Whatsapp Etc: +90 505 361 06 63 Mail: info@sam-plus.com
Copyright © Sam-plus.com 2023
Canlı Destek
1
Scan the code
Merhaba... SAMPLUS'a Hoş Geldniniz