+90 332 2901407
"optimum makineler için doğru yerdesiniz"

Mini Dolum Makinesi

Usta Şeflerimize

İNOBEE Serisi

Endüstriyel tecrübemiz ile…

Mini Dolum Makinesi

Mini dolum makinesi yarı sıvı ham maddeleri doğru bir gramajda porsiyonlama yeteneğine sahip ve otomatik olarak dolum yapabilen gelişmiş bir ekipman türüdür.
Mini dolum makinası paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dokunmatik ekran ile kullanımı son derece kolaydır.
Mini dolum makinesi hortumlu hareketli tabanca nüzul, sabit ikili musluk nüzul ve ikili enjeksiyon nüzulü ile beraber gelir.
Mini pastacılık dolum makinesi otomatik ve manuel kullanım seçeneklerine sahiptir. Dozajlama oranı hızlı bir şekilde değiştirilebilir.
Mini dolum makinası değişebilir farklı dolum başlıkları ile makine ürün üretiminde daha verimli olarak kullanılabilir. Elektrikli mini dolum makinesi, üretim
verimliliğini, kalitesini ve çeşitliliğini artıracak, unlu mamul üreticileri, pasta atölyeleri v.b. için profesyonel bir ekipman olacaktır.
Mini dolum makinesi ne takılan huni 20 litreliktir. Dijital görüntüleme ve kurulum sistemi, daha kolay, daha hızlı ve daha doğru gramajda porsiyonlama sağlar.
Mini dolum makinası dozajlama, enjeksiyon, dolum ve süsleme için pasta torbasının yerine geçen kompakt ve otomatik bir makinedir.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Samplus Makine

Çikolata Makineleri,Çikolata Kaplama Makinası, Çikolata Kaplama Makinesi, Mini Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Temperleme Makinesi, Soğutma Tüneli, Çikolata Stok Tankı, V mikser, Z Mikser, Gıda Konveyörleri ve Özel Makine İhtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, biz imal edelim...

İletişim
Büsan Organize Sanayi Bölgesi Aslım Cad 53M-N Karatay/KONYA
Tel: +90 332 290 1407 PbxMob/Whatsapp Etc: +90 505 361 06 63 Mail: info@sam-plus.com
Copyright © Sam-plus.com 2023
Canlı Destek
1
Scan the code
Merhaba... SAMPLUS'a Hoş Geldniniz